Arkadiusz Staszewski
Arkadiusz Staszewskigłowny trener

Każdy sport jest lepszy niż siedzący tryb życia. Wszyscy potrzebujemy ruchu, by zachować zdrowie i dobrą formę. Warto pamiętać, że ważne jest nie tylko to, by ćwiczyć ale też jak to robić. Właściwa technika zwłaszcza w przypadku sportów siłowych ma ogromne znaczenie. Wykonując ćwiczenia prawidłowo możesz nie tylko cieszyć się uzyskanymi efektami ale też mieć pewność, że sobie nie zaszkodzisz.

Poza techniką, bardzo ważna jest również odpowiednio dobrana dieta i suplementacja. Jej kompozycja zależy od efektów jakie chcesz uzyskać oraz szeregu innych czynników, m.in. częstotliwości i intensywności treningów, rodzaju wykonywanej pracy, wieku. By móc cieszyć się wymarzoną formą i sylwetką, trzeba uwzględnić w planie treningowym wszystkie te aspekty.

Dlatego też zanim przystąpimy do treningów, zdecydowanie warto porozmawiać z wykwalifikowanym instruktorem, który nie tylko pokaże jak ćwiczyć, by uniknąć kontuzji ale także dobierze odpowiednią dietę i wskaże suplementy. Współpracując ze mną możesz liczyć na profesjonalne podejście, praktyczną wiedzę i wsparcie na każdym etapie Twojej drogi do zdobycia wymarzonej formy. Oto co otrzymasz:

  • opracowanie treningu personalnego
  • opracowanie indywidualnej diety i programu suplementacji
  • przygotowanie do zawodów: trójbój siłowy i kulturystyka
  • trening grupowy

Moje wykształcenie i wiedza w tym zakresie są sprawdzone w praktyce i potwierdzone sukcesami. Stosując się do zasad, którymi podzielę się z Tobą, zdobywałem wielokrotnie tytuł Mistrza Polski w trójboju siłowym i wyciskaniu sztangi leżąc. Byłem członkiem kadry narodowej w tych dyscyplinach.

Pamiętaj, że Twoje zdrowie jest bardzo cenne. Decyzja o tym, by je komuś powierzyć ma duże znaczenie. Mnie możesz zaufać. Jestem doświadczonym i profesjonalnym trenerem.  Wiem jak skutecznie i bezpiecznie osiągać cele. Poza moimi osobistymi wynikami sportowymi, potwierdzają to również sukcesy moich zawodników. Jestem trenerem Jarosława Olecha – obecnego Mistrza Świata w Trójboju Siłowym, który w listopadzie 2013 roku w Norwegii ustanowił nowy rekord świata. (zajrzyj na stronę: jaroslawolech.pl)

Jestem absolwentem wychowania fizycznego na Uniwersytecie Rzeszowskim. Posiadam uprawnienia:

  • instruktora kulturystyki i trójboju siłowego
  • trenera personalnego międzynarodowego
  • sędziowskie klasy państwowej w trójboju siłowym

Ukończyłem także kursy:

  • Zasady żywienia i suplementacji w sporcie
  • Współczesne podejście do suplementacji w żywieniu sportowców

Trener w Klubie Sportowym Wiking Starachowice.  Link do facebooka gdzie zobaczycie aktualne osiągnięcia moich zawodników  FACEBOOK

Kontakt ze mną, pod numerem tel.: 603 755 041

Jaroslaw Olech
Jaroslaw Olechtrener w Klubie Sportowym Sportów Siłowych i Kulturystyki Wiking

Jarosław Olech

 

Zabrzmi to może nieskromnie ale w tym co teraz powiem, opieram się na faktach. Pozwól, że podam Ci kilka informacji na swój temat. Jestem 17 – krotnym mistrzem świata i drugim najlepszym zawodnikiem w historii mistrzostw świata w kwalifikacji open. Jako pierwszy Europejczyk, przekroczyłem granicę 600 pkt. Wilks’a – osiągnąłem 607,93 punktów w 2002 roku. Również jako jedyny zawodnik na świecie, trzykrotnie pod rząd wygrałem turniej The World Games. Nikomu do tej pory to się nie udało. Z moich ostatnich wyników, przytoczę zwycięstwo na MŚ w Norwegii, w listopadzie 2013 roku, gdzie zdobyłem złoto oraz ustanowiłem nowy rekord świata.

Może pomyślisz, że się przechwalam. Nie o to tutaj chodzi. Czuję się sportowcem spełnionym. Osiągnąłem wyniki, o których zawsze marzyłem i oczywiście to jest dla mnie bardzo ważne. Jednak jeszcze ważniejsze jest to, że mogę teraz przekazać tę wiedzę, jak zdobywać sukcesy, innym facetom, którzy jak ja kiedyś marzą o tym, by zbudować wspaniałą sylwetkę i ponadprzeciętną siłę. Ja wiem, jak to się robi. Jestem praktykiem, nie filozofem.

Niezależnie od tego  czy aspirujesz do startu w zawodach, czy chcesz zbudować własną świetną formę po prostu dla siebie, by np. lepiej się czuć, być zdrowszym, silniejszym, pewniejszym siebie czy też bardziej podobać się kobietom, jakakolwiek jest Twoja motywacja wiedz, że ja zapewnię Ci skuteczny sposób na osiągnięcie tego celu.

Pamiętaj, że osiągnięcia w sporcie, to nie tylko siła fizyczna. Ogromnie ważna jest psychika. Chcesz zdobyć to na czym Ci zależy? Pokażę Ci jak to zrobić. Skontaktuj się ze mną. Spotkamy się, porozmawiamy i stworzymy mistrzowski plan osiągnięcia Twojego celu.

 

Zapraszam!

Jarosław Olech

www.jaroslawolech.pl

Kontakt  pod numerem tel.:603755041

Karolina Staszewska
Karolina Staszewskatrener w Klubie Sportowym Sportów Siłowych i Kulturystyki Wiking

Karolina Staszewska

Każda kobieta chce być piękna i chce czuć się świetnie w swoim ciele. Nie jest tajemnicą, że kiedy dobrze wyglądamy, mamy lepsze samopoczucie, częściej się uśmiechamy i jesteśmy pewniejsze siebie. Zauważają to także panowie, co jest dla nas podwójnie miłe. Wszystkie lubimy się podobać i być dumne ze swojej sylwetki.

 

Na moje zajęcia zapraszam wszystkie panie, które czują głód ruchu w miłym towarzystwie, przy dopasowanej muzyce i w kameralnej atmosferze. Ćwiczymy wspólnie w grupie zróżnicowanej wiekowo. Mobilizujemy się wzajemnie i wspólnie dążymy do wymarzonej figury i kondycji. Niezależnie od tego jaki cel sobie stawiamy, każda z pań może liczyć na profesjonalne podejście, wsparcie i opiekę na każdym etapie.

 

Sport jest moją pasją, czymś co kocham i bez czego nie umiałabym żyć. Na treningach daję z siebie wszystko, tak fizycznie ale też dzielę się całą swoją wiedzą i doświadczeniem. Miałam przyjemność pracować z wieloma paniami, które dzięki moim treningom odmieniły nie tylko swoją sylwetkę ale też zaczęły pełniej korzystać z życia. To były piękne, niezwykle pozytywne przemiany i to mnie bardzo cieszy i dodaje skrzydeł do dalszej pracy.

Jestem instruktorką kulturystyki i fitness:

 

TRX

Body Pump

Trening funkcjonalny

Ukończyłam wychowanie fizyczne na Uniwersytecie Rzeszowskim. Kilkukrotnie zdobyłam tytuł Mistrzyni Polski w trójboju siłowym i wyciskaniu sztangi leżąc a obecnie trenuje Crossfit. Zapraszam do odwiedzenia mojego facebooka CrossFit Starachowice , gdzie zobaczycie moje aktualne osiągnięcia. Posiadam uprawnienia trenera personalnego na poziomie międzynarodowym.