Michał Konowalski jest uznanym w Polsce i Stanach Zjednoczonych profesjonalnym doradcą ds. żywienia i suplementacji. Posiada bardzo szerokie doświadczenie. Jako specjalista w tym zakresie, prowadził m. in takich sportowców jak Robert Bruneika, Pat „BUFF” Mendes, czy Robert Drysdale. Jednak tym co zdecydowanie go wyróżnia jest fakt, że przeprowadzał eksperymenty żywieniowe na… samym sobie.

W ramach The Choice Project dobrowolnie poddał się testom polegającym na tym, że przez określony czas odżywiał się wyłącznie pokarmami typu fast food i ograniczył niemal do zera aktywność fizyczną. Wszystko po to, by sprawdzić na sobie i pokazać, jaki wpływ na organizm i psychikę człowieka ma taka dieta oraz siedzący tryb życia. Chciał uświadomić wszystkim konsekwencje takiego stylu życia i mocno podkreślić, że mamy wybór.

Więcej o projekcie na stronie www.thechoiceprojectmovie.com

Zapraszamy na spotkanie z Michałem Konowalskim:

Poniedziałek 22 kwietnia

9.00 – 13.00 siłownia

po godz. 17.00 na parterze, w sali fitness odbędzie się pokazowy trening CrossFit + TRX oraz zawody z nagrodami!

Wtorek 23 kwietnia

9.00 – 12.00 siłownia

po godz. 16.00 w sali fitness odbędzie się Seminarium Michała Konowalskiego dotyczące żywienia i suplementacji.

Zapraszamy szczególnie osoby odchudzające się oraz ćwiczące kulturystykę i inne sporty. Będzie okazja, by zadawać pytania i zdobyć praktyczną, sprawdzoną wiedzę o diecie i stylu życia. Udział w seminarium jest bezpłatny.